PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY/ ZWROT/ WYMIANA


Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Należy wówczas:


  1. KONIECZNIE zgłosić reklamację/ zwrot na mail: kasia_butik@wp.pl lub poprzez messengera na Facebooku (brak zgłoszenia zwrotu lub wymiany może skutkować negatywną decyzją dotyczącą zwrotu czy wymiany)
  2. Odesłać towar w ciągu 14 dni od otrzymania paczki wraz z paragonem, metkami oraz wypełnionym formularzem zwrotu. Prosimy o dołączenie wszystkich gratisów otrzymanych wraz z towarem.


Zwrot pieniędzy nastąpi po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji/ zwrotu w ciągu 7 dni od otrzymania przez nas paczki.

*Towar PRZECENIONY nie podlega zwrotowi lub wymianie.

** Towar przywieziony pod zamówienie specjalne dla Klienta (nie będący w naszej ofercie sprzedaży) NIE podlega zwrotom ani wymianie.


Termin do zwrotu mija po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. W przypadku przekroczenia tego terminu zastrzegamy sobie prawo do negatywnego rozpatrzenia zwrotu i odesłanie paczki do kupującego pokrywając koszt przesyłki.

W przypadku paczek "otwartych"/"zbiorczych" termin zwrotu upływa po 14 dniach od momentu odłożenia pierwszej rzeczy.


UWAGA! Prawo odstąpienia od umowy mają Klientki zawierające umowę na odległość, to znaczy korzystające z zamówień na www.kasiabutik.pl.

Towar zakupiony w sklepie stacjonarnym nie podlega zwrotom i wymianie.


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, to jest firmę KASIA-BUTIK poprzez mail: kasia_butik@wp.pl lub Messengera na portalu społecznościowym Facebook, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.


Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który znajduje się w paczce lub jest zawarty poniżej.


Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


W przypadku zwrotu jednej rzeczy z "zestawu" zakupionego z rabatem 10%, zwrot dotyczy kwoty, która obliczone jest na podstawie: zapłacona kwota - kwota 100% za rzecz pozostawioną.

Przykład: Klientka zakupiła zestaw za 151 zł z rabatem (spodnie 98 zamiast 109 + bluzka 53 zamiast 59). Okazała się, że Klientka chce zwrócić same spodnie. W tym przypadku 151-59 (100% za pozostawioną rzecz) = 92 zł do zwrotu. Wynika to z faktu, że nie prowadzimy sprzedaży w naszym sklepie on-line z promocją 10% na pojedyncze ubrania. Promocja dotyczy tylko zestawu czyli góry i dołu.


Skutki odstąpienia od umowy


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 


Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.


Proszę odesłać nam rzecz na adres os. Cieniste 15, 62-200 Dalki, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia otrzymania paczki. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.


Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, kiedy wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania przekraczające podstawowe zapoznanie z produktem np. poplamienie, ślady makijażu, mechaniczne uszkodzenia, brak oryginalnego zamocowania metki, wszelkich środków zapachowych (perfumy, dezodoranty, środki piorące, papierosy).

W przypadku zwrotu towaru, który nosi jakiekolwiek ślady użytkowania wymienione powyżej zastrzegamy sobie prawo do negatywnego rozpatrzenia zwrotu i odesłanie paczki do kupującego pokrywając koszt przesyłki.


NIE ODBIERAMY PACZEK wysłanych do nas ZA POBRANIEM.


Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Data …................. Miejscowość …...................... 

Imię i nazwisko …................................................ 

Nr telefonu …....................................................... 

Adres do zwrotu: 

KASIA-BUTIK Katarzyna Pruss 

osiedle Cieniste 15, 62-200 Dalki 

nr telefonu: 509 297 449 


Formularz zwrotu: 


Chcę zwrócić poniższy/e produkt/y otrzymany/e w dniu …........................................(dzień, miesiąc, rok) 


Lp. 

Nazwa produktu 

Ilość sztuk 

Cena produktu (bez wysyłki) 

1 

 

 

 

2 

 

 

 

3 

 

 

 


Proszę o zwrot na nr rachunku:  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zwrot pieniędzy nastąpi po pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu w ciągu 7 dni od otrzymania przez nas paczki. 


Oświadczam, że zwracany produkt jest kompletny i nie używany ……………………….........................................................…………………………………………………………............... (czytelny podpis)