REGULAMIN "PACZKI OTWARTEJ" SKLEPU INTERNETOWEGO KASIA-BUTIK

 

Niniejszy Regulamin określa zasady dokonywania zakupów w formie paczki otwartej w sklepie internetowym prowadzonym przez Sprzedającą KASIA-BUTIK Katarzyna Pruss


  1. Klientka wybierając paczkę otwartą dostępną na www.kasiabutik.pl akceptuje regulamin Firmy Kasia-Butik Katarzyna Pruss (NIP:7842373202)
  2. Paczka otwarta jest możliwa dla Klientki, która zrobiła zakupy w Kasia Butik Katarzyna Pruss min. 3 razy (zna nas i naszą jakość) i chce zbierać swoje zamówienia przez okres max.14 dni od dnia zakupu pierwszej rzeczy.
  3. W tym czasie Klientka może zamawiać rzeczy wybierając tą formę wysyłki jako wstrzymanie paczki, tak by zamówienie zostało wysłane jako zbiorcze.
  4. Jeżeli Klientka chce, aby paczka otwarta została "zamknięta" i wysłana musi ostatnie zamówienie opłacić i zgłosić chęć "zamknięcia" w wiadomości prywatnej poprzez stronę lub portal Facebook lub Instagram.
  5. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłki paczki automatycznie po upływnie 14 dni od momentu odłożenia pierwszej rzeczy.
  6. Rzeczy z paczki otwartej muszą zostać opłacane na bieżąco (nie później niż 24h od złożenia zamówienia danej rzeczy). W innym przypadku zostają one wystawione do ponownej sprzedaży.
  7. Pierwsze zamówienie z paczki otwartej musi zostać opłacone z wybraną formą dostawy, a kolejne winny być zamawiane jako "obiór osobisty" z komentarzem: PACZKA OTWARTA
  8. W przypadku paczek "otwartych"/"zbiorczych" termin zwrotu upływa po 14 dniach od momentu zamówienia danej rzeczy a nie jej dostarczenia!. Dlatego miej na uwadze, że możesz nie mieć możliwości zwrotu jeżeli paczka będzie u nas zbyt długo.
  9. Paczka otwarta nie jest formą darmowej wysyłki, a jedynie opcją dodatkową, która ma za zadanie ułatwić łączenie zamówień.


Wybierając "paczkę otwartą" akceptujesz nasz regulamin. Jeżeli go nie akceptujesz nie wybieraj tej formy zamówienia.